Kabiliyetler

TALEPLERİNİZİ PROJELENDİRİYORUZ

Ürün ile ilgili beklentilerinizi ayrıntılarıyla birlikte dökümante ediyoruz. Olması gereken ürün özniteliklerini ve seçeneklerini size sunuyor, niteliklerle ilgili gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Deneyimli üretim kadromuzun işbirliği ve yetenekleriyle, taleplerinizi birlikte şekillendiriyoruz.

PROJE AYRINTILARINI PLANLIYORUZ

Süreci bir iş süreci haline getirmek üzere profesyonel proje planlama aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada talep edilen ürüne göre değişiklik gösterecek olsa da zaman, ham madde ve maddi kaynaklar gibi tüm kaynakların planlaması ve yönetimi gerçekleştirilir, proje sınırları çizilir.

TORATAY MÜHENDİSLİK müşterilerine üretim, kalite kontrol ve mekanik montaj konularında hizmet vermektedir. Firmamız, MAKİNE, MEDİKAL, OTOMOTİV, TRAKTÖR, İŞ MAKİNALARI sektöründe birçok firmaya hizmet verdiği gibi farklı sektör firmalarının ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır.

Çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan TORATAY MÜHENDİSLİK misyon ve vizyonuna uygun olan teknolojik altyapı ve eğitim seviyesi yüksek kaliteli insan kaynağına sahiptir.

TORATAY MÜHENDİSLİK üretimde başarı için; teknolojinin gerekliliğine inanıp, bu amaçla en yeni teknolojiye sahip üretim araçlarını kullanmaktadır. Hızla değişen teknoloji ile beraber kendisini her zaman yenilemeye özen gösteren TORATAY MÜHENDİSLİK son teknolojiye sahip makine parkı ile hizmet sunmaktadır.

TORATAY MÜHENDİSLİK mevcut üretim altyapısı ve gelişen teknolojisi ile her çeşit boyut ve hassas toleransa sahip parçaların üretimini gerçekleştirebilmektedir.

Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve teknolojisi ile TORATAY MÜHENDİSLİK Savunma sanayisinde önemli firmalar arasında yer almıştır.

TORATAY MÜHENDİSLİK üretilecek parçanın tasarımı ve geliştirilmesi aşamasında müşteri ile yaptığı ortak çalışmalar ile müşteri tasarımının geliştirilmesine de katkı sağlamaktadır. Bu amaçla eğitim seviyesi yüksek, deneyimli ve dinamik teknik elemanlarıyla dayanışma ve ekip çalışmasının en iyi örneklerini sergilemektedir.

MEKANİK MONTAJ TECRÜBESİ

TORATAY MÜHENDİSLİK, müşterilerin mekanik montaj ihtiyaçlarına cevap verebilmek için, gerekli ekipman ve kalifiye eleman ihtiyaçlarını tamamlamış ve müşterilerine mekanik montaj hizmeti vermektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen mekanik montajların, fonksiyonel testleri raporlanıp sunulmaktadır.

YÜKSEK HASSASİYET

Kaliteli Üretim Anlayışı gereği,TORATAY MÜHENDİSLİK; 3 boyutlu CMM ölçüm cihazları ile gerekli hassasiyeti elde edebilmek amacıyla ölçümlerini yapmaktadır.